eBooki i inne materiały do pobrania

W naszej Akademii znajdziesz eBooki i inne materiały do pobrania, które umożliwią Ci samodzielne zgłębienie wybranego tematu: budowanie stylu, uporządkowanie garderoby, a także podniesienie jakości Twojej szafy na wyższy poziom. Dzięki tej wiedzy, Twoja szafa będzie lepiej zorganizowana, Twój uaktualniony wizerunek sprawi Ci radość, a szafa będzie odpowiadała Twojemu aktualnemu stylowi życia.

Wiemy, że czasem wystarczy samodzielne przyswoić wiadomości na dany temat, aby ruszyć z miejsca. Dlatego przygotowałyśmy te materiały dla Ciebie i uporządkowałyśmy je zgodnie z tym, jaką drogę według nas warto przejść, aby lepiej czuć się patrząc w lustro.

Sprawdź, który z materiałów jest dla Ciebie! (klik)

jak przygotować się do spotkania biznesowego

warsztaty stylu dla kobiet

Prowadzimy warsztaty stylu dla kobiet. Oferujemy sesje zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów korporacyjnych.

Tematy obejmują dress code oraz zasady kreowania wizerunku.

Kliknij na ten link i dowiedz się więcej! (klik)

program “Create Yourself”

Przygotowałyśmy program skierowany do kobiet, które pragną uporządkować swój wizerunek, zarówno ten w świecie realnym, jak i wirtualnym.

 

Program oparty o trzy odrębne moduły, podczas których będziesz mieć indywidualne spotkania ze specjalistkami w dziedzinie:

Moduł 1: Doradcą Wizerunku

Moduł 2: Coachem ds. życiowych i zawodowych

Moduł 3: Specjalistą kreowania Marki Osobistej

Ten program jest ułożony tak, abyś krok po kroku przeszła drogę od chaosu do poczucia, że wszystko  jest na swoim miejscu i zmierza w dobrą stronę!

 

Kliknij w ten link i dowiedz się więcej! (klik)