Profesjonalna analiza sylwetki dla każdej kobiety

Nie ulega wątpliwości, że dobór odpowiedniej garderoby ma kluczowe znaczenie dla doskonałej prezencji oraz dobrego samopoczucia. Poza właściwie dopasowaną do urody paletą barw, ważny jest jeszcze jeden element – analiza sylwetki, dzięki której możliwy będzie dobór fasonów idealnych do danego typu figury. Połączenie atrakcyjnych krojów z właściwą kolorystyką może zdziałać cuda!

Styliści wyróżniają kilka typów sylwetek, określając je literami alfabetu (na przykład X, Y, A, H czy I) lub nazwami kształtów (klepsydra, kolumna, trójkąt, jabłko, gruszka). Określa się je na podstawie proporcji, jakie występują między wymiarami ramion, talii oraz bioder. Dobrze przeprowadzona analiza sylwetki pozwala określić, jaki typ figury posiada dana kobieta, a to z kolei zdecydowanie ułatwia dopasowanie garderoby. Nadrzędnym celem jest zdobycie wiedzy o tym, jakie fasony będą najlepiej podkreślać walory danej sylwetki, uwypuklając jej mocne strony. Mówi również, jakich ubrań zdecydowanie unikać.

Dlaczego analiza sylwetki to dobra inwestycja? Dzięki tej usłudze i poznaniu swojego typu figury:

 • oszczędzisz w przyszłości mnóstwo pieniędzy na nietrafione zakupy;
 • ustrzeżesz się przed zakupowymi pomyłkami, a kupowanie znów zacznie Cię cieszyć;
 • zaoszczędzisz bardzo dużo czasu chodząc po sklepach, bo nie będziesz go tracić na mierzenie ubrań w nieodpowiednich fasonach;
 • nauczysz się skutecznie eksponować walory swojej sylwetki, a przy tym maskować jej mankamenty;
 • będziesz kupować tylko te rzeczy, które podkreślają atuty Twojej figury, dzięki czemu zyskasz poczucie pewności siebie i dobre samopoczucie.

Innymi słowy, zaczniesz kupować bardziej efektywnie, wkładając mniej wysiłku i pieniędzy w zakupy, a jednocześnie będziesz wyglądać lepiej, bo ubrania będą do Ciebie naprawdę pasować.

Każdy rodzaj analizy opiera się na obiektywnej ocenie figury, a Ty w ramach informacji zwrotnej otrzymujesz:

 • określenie Twojego typu sylwetki;
 • zalecenia dotyczące polecanych i niewskazanych fasonów ubrań;
 • przykładowe stylizacje dla Twojego typu sylwetki, które mogą stać się dla Ciebie źródłem cennych inspiracji.

Nie zawsze to, co myślimy, że będzie nam pasować jest dla nas dobre. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania dotyczące konkretnych modeli ubrań czy fasonów, jeśli nie masz pewności, które z nich są dla Ciebie odpowiednie.

Komfortowa analiza sylwetki online w domu

Wiele pań docenia wygodę, jaką daje analiza sylwetki bez wychodzenia z domu. Dzięki takiemu wariantowi można otrzymać profesjonalną ocenę i poradę stylistki bez bezpośredniego spotkania, a jedynie drogą elektroniczną. Polecamy ją wszystkim paniom, którym zależy, by jak najszybciej skorzystać z usługi stylistki, bez konieczności jechania na drugi koniec miasta lub brania dnia wolnego w pracy.

Jak krok po kroku wygląda analiza sylwetki online? Na podstawie przesłanych przez Ciebie zdjęć patrzymy obiektywnym okiem na Twoją sylwetkę, oceniając proporcje poszczególnych jej części. Co musisz zrobić, żeby skorzystać z takiej usługi? Poprosimy Cię o przesłanie do nas kilku aktualnych zdjęć w obcisłych ubraniach, najlepiej w ciemnych legginsach oraz w topie, na tle jasnej ściany. Zdjęcia powinny obejmować widok z przodu, z tyłu i z obu boków. Zalecamy robienie zdjęć, trzymając aparat na wysokości klatki piersiowej, co zapewnia dobrą perspektywę, a także zachowanie proporcji obrazu. Poza zdjęciami, prosimy o przesłanie nam wszystkich subiektywnych zastrzeżeń co do swojej sylwetki, żebyśmy mogły doradzić jak sobie z nim poradzić. Chętnie dowiemy się również, jaki styl lubisz oraz dlaczego zdecydowałaś się na analizę oraz zmianę w wizerunku, czyli jaka jest Twoja motywacja. Możesz spokojnie opisać swoją sytuację, jak również kwestie nurtujące Cię w temacie doboru stylizacji.

Dlaczego zdalna analiza sylwetki to dobry wybór? Przede wszystkim:

 • nie zajmuje ona dużo czasu – wystarczy zrobić kilka zdjęć;
 • nigdy nie jest ostatecznym wyrokiem – nie trzeba nosić wszystkich fasonów, które rekomendujemy, a w których nie czujesz się dobrze (to, jak się czujesz w danych ubraniach ma kluczowe znaczenie!);
 • jest równie skuteczna, jak analiza stacjonarna – prowadziłyśmy wiele testów, aby upewnić się, że wynik jest ten sam (skuteczność była na poziomie 100%).

Jak szybko otrzymasz wynik analizy sylwetki online? Działamy sprawnie, więc analizy wykonujemy w ciągu kilku dni roboczych po otrzymaniu zdjęć oraz po opłaceniu usługi. Koszt tej inwestycji to 350 zł. Określany analizę sylwetki jako inwestycję, ponieważ dzięki niej w przyszłości zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy oraz czasu, dokonując lepszych wyborów zakupowych.

 

 

 

 

 

Przez lata działalności pomogłyśmy już wielu kobietom w znalezieniu stylu, który idealnie podkreśla walory ich sylwetki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług analizy stacjonarnej oraz w wersji online! Jesteśmy do Twojej dyspozycji, więc jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas na adres: kontakt@dressthesuccess.pl. Z przyjemnością na nie odpowiemy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami