Program “Create Yourself” to odzwierciedlenie naszej misji. Pomagamy kobietom odkryć ich naturalne piękno i we wspierającej atmosferze stworzyć autentyczny wizerunek dodający im mocy.  Wierzymy, że kobieta która poczuje swoją moc, może zdobyć wszystko, czego dla siebie pragnie!
Zanim zaczniesz czytać dalej, odpowiedz sobie na poniższe pytania:
 • Czy czujesz się atrakcyjnie w swoim ciele, czy raczej uważasz, że masz za duży biust, brzuch, za krótkie nogi, nic w szafie nie pasuje do siebie?
 • Zapomniałaś, gdzie jesteś, kim jesteś, czego chcesz dla siebie i dlaczego właśnie tego?
 • Masz poczucie, że Twoja Marka osobista właściwie nie istnieje, czujesz że mogłabyś lepiej prezentować się w świecie zawodowym, pełniej rozwijać swój potencjał, ale nie wiesz jak?
Zamiast tego chciałabyś czuć, że:
 • Wiesz kim jesteś, jakie są Twoje wartości, co chcesz prezentować światu i masz wszelkie narzędzia (w tym odpowiednio dobraną garderobę), aby osiągać swoje cele?

Trafiłaś w dobre miejsce!

Przygotowałyśmy program skierowany do kobiet, które pragną uporządkować swój wizerunek, zarówno ten w świecie realnym, jak i wirtualnym. Program oparty o trzy odrębne moduły, podczas których będziesz mieć indywidualne spotkania ze specjalistkami: Moduł 1: Doradcą Wizerunku Moduł 2: Coachem ds. życiowych i zawodowych Moduł 3: Specjalistą kreowania Marki Osobistej Ten program jest ułożony tak, abyś krok po kroku przeszła drogę od chaosu do poczucia, że wszystko jest na swoim miejscu i zmierza w dobrą stronę!

Moduł 1: Uporaj się ze swoją szafą i stwórz swój wizerunek na nowo

Podczas tego modułu przejdziesz z nami: 1. analizę kolorystyczną 2. analizę sylwetki 3. omówienie Twoich dotychczasowych stylizacji Dzięki analizie kolorystycznej, dostaniesz paletę kolorów, które najlepiej podkreślają Twój typ urody. Na podstawie tych kolorów łatwiej będzie Ci wyselekcjonować właściwe elementy z Twojej garderoby. Dzięki analizie sylwetki poznasz właściwe fasony dla Twojego typu sylwetki, abyś czuła się w swoim ciele jak najbardziej atrakcyjna. Pokażemy Ci również, jakich fasonów powinnaś unikać. Wszystko po to, aby jak najszybciej przeszła przez proces zmiany wizerunku. Dzięki analizie Twojego stylu i omówieniu Twoich dotychczasowych stylizacji, doradzimy Ci, jak ulepszyć Twój wizerunek. Powiemy, co zmodyfikować, aby osiągać lepsze efekty, czyli wizerunek dostosowany do Ciebie i podkreślający Twoje mocne strony i Twoją osobowość! Dostaniesz od nas również materiały:
 • jak łączyć kolory
 • jak tworzyć stylizacje z efektem “wow”
 • lookbooki (czyli podręczniki) do swojego typu kolorystycznego oraz typu sylwetki zawierający również wskazówki odnośnie różnych stylów w modzie, abyś mogła zrozumieć, jak właściwie podkreślać własne atuty!
 • eBook, odnośnie tego jak najszybciej poprawić swój wizerunek
Moduł może być zrealizowany w formie online (lub stacjonarnej, jeśli mieszkasz na terenie Warszawy). Ile czasu to zajmie? Jeśli wybierzesz formę online, to prześlesz nam swoje zdjęcia, abyśmy mogły przeprowadzić analizy: kolorystyczną, sylwetki i stylu, a następnie umówimy się na sesję 2h przez internet, aby omówić z Tobą wszystkie materiały, porozmawiać jak ulepszyć Twój wizerunek i mieć pewność, że nasze zalecenia są dla Ciebie jasne. Jeśli wybierzesz formę stacjonarną, to spotkamy się na około 6-8h, aby wspólnie przejść analizy: kolorystyczną, sylwetki i stylu. Przejrzymy Twoją garderobę, by zostawić tylko te elementy, które korzystnie wpływają na Twój wizerunek. Podpowiemy także jak łączyć ze sobą poszczególne elementy garderoby, aby uzyskać najlepszy efekt. Prześlemy Ci również wszystkie materiały, abyś po spotkaniu mogła ugruntować sobie wiedzę. Wyniki analiz z tego modułu posłużą Ci w dalszej pracy z Doradcą ds. Marki Osobistej, abyś mogła omówić kolorystykę i styl prezentowany w Social Media. Podczas tego modułu będziesz prowadzona przez Doradców Wizerunku Dress The Success: Agnieszkę Żelazek, Magdalenę Garbowską lub Katarzynę Gasparską.

Moduł 2: Sesje coachingowe “Odkryj swoją drogę”

Podczas tego modułu przejdziesz 6 spotkań online, trwających około 1,5h, w trakcie których omówisz z coachem Twoją aktualną sytuację życiową:
 • Gdzie jestem, kim jestem? – przegląd najważniejszych obszarów życia, zobaczymy gdzie jesteś i gdzie chciałabyś być w każdej wybranej sferze, jak każdy obszar życia wpływa na pozostałe
 • Czego chcę dla siebie? – poznamy i doprecyzujemy Twoje wartości i potrzeby
 • Dlaczego chcę właśnie tego? – przyjrzymy się Twojej motywacji i co jest Twoim prawdziwym celem. Zbudujemy Twoją wymarzoną przyszłość
 • Co mi pomoże w osiągnięciu mojego celu? – poszukamy Twoich wewnętrznych i zewnętrznych zasobów, czyli wszystkiego co będzie Ci służyć, aby Twoje marzenia stały się rzeczywistością
 • Jak ja to zrobię? – opracujemy realistyczny, dopasowany do Ciebie, plan działania
 • Co się zmieniło i co działa? – podsumowanie i wnioski, sprawdzenie co działa, co warto kontynuować
Podczas tego modułu będziesz prowadzona przez Coacha: Agnieszkę Bachorską.

Moduł 3: Kreowanie wizerunku online / Personal branding

Podczas tego modułu przejdziesz ze swoją mentorką przez następujące moduły: Marka osobista w sieci – jesteś kim jesteś w świecie realnym i czego oczekujesz w świecie wirtualnym? W dzisiejszych czasach ludzie częściej poznają cię w internecie, a dopiero później poznajecie się w realu – o ile lokalizacja wam na to pozwala. 1h. wstępny interview – kim jesteś, co robisz, jakie są twoje wartości zbudowanie drogi – gdzie jesteśmy i dokąd idziemy cele: jaką wartość chcesz przekazac Ty i twój biznes odkrywanie niszy łączenie jej z wartościami ludzie kupują od tych których lubią autentyczność Ty, biznes i twoi klienci grupa docelowa ich wartości, zainteresowania targetowanie grupy docelowej Wyraź siebie w sieci – identyfikacja wizualna w tym dziale na podstawie wcześniejszego wywiadu pokażę ci które platformy będą najlepszą opcją dla ciebie i twojej firmy. porozmawiamy o funkcjach i trickach budowaniu społeczności Twoj look w sieci. Ty – w wersji digital przygotujemy palete kolorystyczna i design twoich SM’ów’ porozmawiamy o treściach porozmawiamy o metodach komunikacji bądż ekspertem – opis ciebie i marki Kreacje – webinary, stories, szkolenia itd Podczas tego modułu będziesz prowadzona przez Doradcę ds Personal Branding: Karolinę Chmara.

Ile to kosztuje?

Kupując cały program w jednej transzy płacisz 6900zł! Możesz również wykupić pojedyncze moduły: Moduł 1: 2000 PLN Moduł 2: 2400 PLN Moduł 3: 2000 PLN UWAGA! Moduły 1+2+3 : 6400 PLN ale kupując całość płacisz 5900zł a więc oszczędzasz 500zł!

Ile czasu trwa program?

Tempo przechodzenia modułów będzie dostosowywane indywidualnie – jednak znając zasadę „czas to pieniądz” chcemy, abyś dla najlepszych efektów przechodziła moduły regularnie i zaangażowaniem, zatem dostęp do pakietu jest ważny 6 miesięcy.

Masz dodatkowe pytania?

Napisz na kontakt@dressthesuccess.pl