Czyszczenie szafy to czynność, którą warto robić regularnie i dobrze! Z doświadczenia wiemy, że pomimo iż wydaje się to czynnością prostą, którą każda kobieta robi, w rzeczywistości często nie przynosi ona zadowolenia i pożądanych rezultatów.

Ponieważ pomagamy kobietom czyścić ich szafy, to wiemy z jakimi problemami borykają się kobiety. Wiemy również, jak podczas jednego spotkania z nami szafy naszych klientek przechodzą totalne metamorfozy.

W przygotowanych opracowaniach tłumaczymy krok po kroku, jak zrobić to samodzielnie.

Dlaczego ten temat jest dla nas ważny? Ponieważ kiedyś same się z tym borykałyśmy. Nasze szafy uginały się pod ciężarem ubrań, ale ich zawartość nie przynosiła nam radości.

Postanowiłyśmy się zająć tym tematem i od tamtego czasu, porządkowanie garderoby stało się naszą pasją, którą do dziś dzielimy się z innymi.

Testowałyśmy różne metody i techniki.  Chciałyśmy mieć szafę pełną ubrań dobrej jakości, świetnie skrojonych, pasujących do siebie i sprawiających, że będziemy czuły się pięknie i atrakcyjnie. Udało się! Przygoda Kasi w ograniczaniu przedmiotów została nawet opisana na łamach miesięcznika Claudia! To wspaniałe uczucie mieć porządek, móc co rano ubierać się w ubrania, które lubimy i które sprawiają, że wyrażamy siebie. Czyszczenie szafy to nasza pasja! 

Zapraszamy Cię do lektury!

Porządkowanie garderoby: aktualne eBooki

Czyszczenie szafy: aktualne eBooki

Jak uporządkować garderobę? Gotowa lista zadań! 9,90zł

Uporządkowana garderoba to szczęśliwa kobieta! Mówimy to z całą odpowiedzialnością. Jeśli do tej pory odkładałaś porządki w szafie, najwyższa pora, by zebrać się w sobie i wykształcić dobre nawyki.

Pokażemy Ci kroki, które warto przejść, aby gruntownie uporządkować garderobę. Raz a porządnie!

5 Kroków do uporządkowanej garderoby 69zł

Zapewne zdarzyło Ci się otworzyć szafę z ubraniami i stwierdzić z nutką rozczarowania w głosie, że nie masz się w co ubrać. Ubraniowe zakupy robisz regularnie,  garderoba pęka w szwach, lecz nadal masz problem ze skompletowaniem zestawu do pracy, czy na co dzień?

W tym bogatym poradniku pokażemy Ci 5 kroków do zbudowania upragnionej garderoby!

czyszczenie szafy

Źródło zdjęć: Pinterest.com

_______________________________________________________

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami KONTAKT

Dołącz do nas na Fan Page