Odkryj swoją szafę na nowo! Jak w 5 krokach stworzyć stylizacje z efektem “wow”!

W ciągu tych kilku lat, kiedy odwiedzamy klientki w ich domach, wciąż powtarza się jeden schemat. Pomimo szaf wypełnionych po brzegi, nasze klientki miały wrażenie, że nie mają się w co ubrać.

 

Zaraz po analizie kolorystycznej i analizie sylwetki wspólnie robimy selekcję zawartości szaf. Wybieramy elementy, które mają odpowiednie kolory i wzory. Z nich budujemy od nowa zestawy. Wtedy dzieje się magia!

 

Nasze klientki są w szoku, że z ubrań które już mają, tworzymy stylizacje godne Instagrama. To jest dla nas niesamowicie radosny moment, kiedy przeżywają moment „wow”! Kiedy wreszcie czują się piękne!

 

Czy Ty też myślisz, że nie masz się w co ubrać?

 

Jeśli tak, to przeczytaj ten mini poradnik. Podajemy w nim formułę 5 kroków stosowaną przez doradców wizerunku na całym świecie, aby stworzyć stylizację budzącą zachwyt.

 

Przekonasz się, że Ty też możesz wyglądać zachwycająco zestawiając ubrania z własnej szafy!

pobieram DARMOWY mini eBook!

* Wpisując się na Newsletter i pobierając bezpłatny ebook, zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od Dress The Success, w tym o nadchodzących promocjach w sklepie online, bądź na usługi oferowane przez Dress The Success.

Dbamy o Państwa dane osobowe!

Jak z pewnością doskonale Państwo wiecie, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (tzw. RODO).

My także jesteśmy na to przygotowane, a poniżej przesyłamy  informacje na ten temat.

SKĄD MAMY PAŃSTWA DANE?
Te dane to: imię oraz adres mailowy kiedy zapisywali się Państwo na nasz Newsletter.

W JAKIM CELU BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ PAŃSTWA DANE?
Dane, które mamy wykorzystujemy wyłącznie w celach informowania Państwa o nowych wpisach na blogu dressthesuccess.pl , o nowych promocjach w sklepie lub o nadchodzących wydarzeniach z naszym udziałem.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH OSOBOWYCH?
Administratorem danych osobowych jesteśmy my, działające oficjalnie w ramach  AIP Dress The Success ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa, NIP: 524-249-51-43, NIP UE: PL5242495143, REGON: 015690013, KRS: 0000199402

KOMU MOŻEMY PRZEKAZYWAĆ DANE?
Zgodnie z naszą polityką prywatności danych osobowych nie przekazujemy żadnym osobom trzecim za wyjątkiem partnerów hadlowych realizujących Państwa zamówienia w sklepie internetowym dressthesuccess.com

JAKIE SĄ PAŃSTWA PRAWA?
Możecie Państwo w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania informacji od nas, poprzez kliknięcie w przycisk wypisz się (unsubscribe) który jest dołączany do każdej informacji wysyłanej od nas.

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY PAŃSTWA DANE OSOBOWE?
Dane osobowe są przechowywane przez nas do momentu wypisania się z naszej listy mailingowej zgodnie z informacją w punkcie wyżej.

KONTAKT Z NAMI:
W sprawie przetwarzania danych można do nas napisać na adres mailowy:
kontakt@dressthesuccess.pl

Pełny regulamin znajduje się na stronie sklepu Dress The Success:
https://dressthesuccess.com/pl/i/Polityka-prywatnosci/11

Pozdrawiamy,
Kasia i Agnieszka
Dressthesuccess.com