pobieram DARMOWY eBook!

* Wpisując się na Newsletter i pobierając bezpłatny ebook, zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od Dress The Success, w tym o nadchodzących promocjach w sklepie online, bądź na usługi oferowane przez Dress The Success.

Dbamy o Państwa dane osobowe!

Jak z pewnością doskonale Państwo wiecie, od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (tzw. RODO).

My także jesteśmy na to przygotowane, a poniżej przesyłamy  informacje na ten temat.

SKĄD MAMY PAŃSTWA DANE?
Te dane to: imię oraz adres mailowy kiedy zapisywali się Państwo na nasz Newsletter.

W JAKIM CELU BĘDZIEMY PRZETWARZAĆ PAŃSTWA DANE?
Dane, które mamy wykorzystujemy wyłącznie w celach informowania Państwa o nowych wpisach na blogu dressthesuccess.pl , o nowych promocjach w sklepie lub o nadchodzących wydarzeniach z naszym udziałem.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH OSOBOWYCH?
Administratorem danych osobowych jesteśmy my, działające oficjalnie w ramach  AIP Dress The Success ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa, NIP: 524-249-51-43, NIP UE: PL5242495143, REGON: 015690013, KRS: 0000199402

KOMU MOŻEMY PRZEKAZYWAĆ DANE?
Zgodnie z naszą polityką prywatności danych osobowych nie przekazujemy żadnym osobom trzecim za wyjątkiem partnerów hadlowych realizujących Państwa zamówienia w sklepie internetowym dressthesuccess.com

JAKIE SĄ PAŃSTWA PRAWA?
Możecie Państwo w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania informacji od nas, poprzez kliknięcie w przycisk wypisz się (unsubscribe) który jest dołączany do każdej informacji wysyłanej od nas.

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY PAŃSTWA DANE OSOBOWE?
Dane osobowe są przechowywane przez nas do momentu wypisania się z naszej listy mailingowej zgodnie z informacją w punkcie wyżej.

KONTAKT Z NAMI:
W sprawie przetwarzania danych można do nas napisać na adres mailowy:
contact@dressthesuccess.com

Pełny regulamin znajduje się na stronie sklepu Dress The Success:
https://dressthesuccess.com/pl/i/Polityka-prywatnosci/11

Pozdrawiamy,
Kasia i Agnieszka
Dressthesuccess.com