doradztwo wizerunkowe

Odkryj swoją szafę na nowo! Jak w 5 krokach stworzyć stylizacje z efektem “wow”!

W ciągu tych kilku lat, kiedy odwiedzamy klientki w ich domach, wciąż powtarza się jeden schemat. Pomimo szaf wypełnionych po brzegi, nasze klientki miały wrażenie, że nie mają się w co ubrać.

 

Zaraz po analizie kolorystycznej i analizie sylwetki wspólnie robimy selekcję zawartości szaf. Wybieramy elementy, które mają odpowiednie kolory i wzory. Z nich budujemy od nowa zestawy. Wtedy dzieje się magia!

 

Nasze klientki są w szoku, że z ubrań które już mają, tworzymy stylizacje godne Instagrama. To jest dla nas niesamowicie radosny moment, kiedy przeżywają moment „wow”! Kiedy wreszcie czują się piękne!

 

Czy Ty też myślisz, że nie masz się w co ubrać?

 

Jeśli tak, to przeczytaj ten mini poradnik. Podajemy w nim formułę 5 kroków stosowaną przez doradców wizerunku na całym świecie, aby stworzyć stylizację budzącą zachwyt.

 

Przekonasz się, że Ty też możesz wyglądać zachwycająco zestawiając ubrania z własnej szafy!

pobieram DARMOWY mini eBook!

* Wpisując się na Newsletter i pobierając bezpłatny ebook, zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od Dress The Success, w tym o nadchodzących promocjach w sklepie online, bądź na usługi oferowane przez Dress The Success.