„Dziewczyny ratujcie, napiszcie artykuł o ślubie cywilnym, bo nic konkretnego nie ma w internecie” – z taka prośba przyszła do nas na początku 2021 roku nasza znajoma psycholog sukcesu – Marta Drinčić. Stanęłyśmy na wysokości zadania i napisałyśmy specjalnie dla Marty artykuł na ten temat. 

Po analizie rynku i ogólnodostępnych informacji online stwiedziłysmy że materiałów praktycznie nie ma, a jeśli są to nie są rzetelne. Widząc z jakimi trudnościami borykają się kobiety przy wyborze kreacji, wyszłyśmy naprzeciw potrzebom i przygotowałyśmy indywidualna usługę doradczą/pomoc dla panien młodych przy wyborze sukni do ślubu cywilnego. 

Mając za sobą wizerunkowe kursy w Polsce i za granicą, jesteśmy pewnie, że przygotujemy Cię tego wyjątkowego dnia na najwyższym poziomie.

Chcemy, abyś po współpracy z nami miała absolutną jasność, jakiej sukienki ślubnej szukasz. Chcemy, abyś czuła się wyjątkowa i abyś była pewna, że wyglądasz zjawiskowo. Sprawimy, że będziesz wyglądać tak, jak Ci się nawet nie śniło. 

Pamiętaj, ślub jest niesamowitym przeżyciem, a zdjęcia z niego są pamiątką na całe życie. Byłoby cudownie, gdybyś z przyjemnością patrzyła na nie za kilka lat. Inwestycja w swój wygląd z pewnością zaprocentuje pewnością siebie tego dnia i cudownymi wspomnieniami w przyszłości.

Usługa przyda się nie tylko na ten wyjątkowy dzień, ale rozwieje wątpliwości przy wyborze sukienek na całe życie. 

Jeśli na ślub cywilny decydujesz się założyc suknie slubna – to ten wariant uslugi dostepny jest tutaj (link).

minimalistyczna suknia ślubna do ziemi z długim rękawem

Poniżej znajduje się nasza oferta usługi online w dwóch kategoriach cenowych w zależności od zakresu usług.

BASIC 300zł

Na podstawie nadesłanych przez Ciebie zdjęć sylwetki oraz twarzy w świetle dziennym:

  • wybierzemy dla Ciebie odpowiedni odcień sukienki (bieli/beżu), dopasowany do Twojej karnacji. 
  • dostaniesz wytyczne, czy dodatki/biżuteria powinny być w złocie czy srebrze. 
  • wybierzemy fason sukienki, dopasowany do twojego typu sylwetki (gruszka/jabłko itd). 

PREMIUM 700zł

W usłudze Premium oprócz elementów usługi Basic:

  • robimy pełną analizę kolorystyczną, na podstawie której otrzymujesz paletę wszystkich pasujących kolorów do twojego kolorystycznego typu urody. 
  • pomożemy Ci dopasować suknie i dodatki do Twojej indywidualnej budowy ciała (nie tylko typ sylwetki, ale weźmiemy pod lupę całe ciało (m.in.  biust,nogi,szyja, twarz).
  • usługa ta zawiera indywidualne dopasowanie dodatków ślubnych (biżuteria/buty/bukiet/bielizna) pod względem koloru, geometrii, dopasowania ich do Twojej budowy ciała, twarzy, stylu i sukni.
  • pomożemy ci dostosować styl sukienki do okoliczności i podamy wytyczne odnośnie reguł dress codu.
  • Podpowiemy pasujące Ci wzory, które powinny odzwierciedlać Twój styl, charakter uroczystości. 

Odkrywanie stylu

Jeśli nie masz zdefiniowanego własnego stylu i chcesz go odkryć z nami – możesz poszerzyć usługę doboru kreacji na ślub cywilny o usługę odkrywania własnego stylu (link).

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas maila na adres kontakt@dressthesuccess.pl

suknia ślubna o długości midi z koronką