Wykup dostęp do instrukcji „Jak profesjonalnie łączyć kolory”, aby w pełni opanować sztukę komponowania stylizacji i samodzielnie stworzyć zachwycający wizerunek!

  • Chciałabyś nauczyć się robić ładne stylizacje?
  • Przeglądając gazety, zastanawiasz się w czym tkwi sekret udanych stylizacji?
  • Patrząc w lustro nie wiesz dlaczego jedne zestawienia wyglądają dobrze, a inne źle?

Ta instrukcja „Jak profesjonalnie łączyć kolory” jest zatem dla Ciebie!

Maksymalnie skondensowana wiedza, bez owijania w bawełnę, abyś po kilku minutach lektury mogła otworzyć szafę i odnosić natychmiastowy efekt!

Omawiamy w nim główne zasady łączenia kolorów stosowane przez kreatywny świat malarzy, grafików i oczywiście stylistów ubioru. Wszystko poparte autentycznymi stylizacjami, z których od razu możesz czerpać inspiracje na podstawie tego, co już masz w swojej szafie!

Większość kobiet ma wątpliwości, jak łączyć kolory. Nie dziwi nas ten fakt, ponieważ nie jest to wiedza powszechna i nauczana. W gazetach pokazywane są gotowe zestawy, które trudno jest samemu powtórzyć.

Dlatego przygotowałyśmy ten mini eBook z wartościowymi informacjami w skondensowanej formie, abyś miała go pod ręką i nauczyła się, jak łączyć ze sobą ubrania z własnej szafy. Dzięki temu odkryjesz jej zawartość na nowo!

W przygotowanych stylizacjach znajdują się odważne kolory. Chcemy Ci pokazać, że takie zestawienia są jak najbardziej właściwe. Dla miłośniczek stonowanych rozwiązań są przykłady spokojne, aby nie czuły się przytłoczone natężeniem barw. Chcemy, abyś czuła się dobrze w swoich zestawieniach, ale także, abyś była świadoma zasad panujących w świecie mody. Nic nas tak nie cieszy, jak postępy naszych klientek w komponowaniu wymarzonej garderoby! Wiemy, że ta instrukcja „Jak profesjonalnie łączyć kolory” przyda się także Tobie!

Wiedza to potęga! Dopiero, gdy nauczysz się zasad, będziesz mogła świadomie ich używać na swoją korzyść!

Wykup instrukcję, a zastanie ona dostarczona natychmiast na Twój email!

Liczba stron: 12

Liczba zdjęć: 22

Cena: 9,90zł

KUP TERAZ

analiza kolorystyczna online

Źródło zdjęć: Pinterest.com

_______________________________________________________

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas:KONTAKT

Dołącz do nas na Fan Page