Usługa powstała z myślą o każdej pannie młodej, która chce swój ślubny look wybrać sprawnie z należytą starannością, bez płaczu i złości z poczucia bezsilności, za to z lekkością i radością.

Zdecydowałyśmy się ją wprowadzić do naszego portfolio, po wielu namowach naszych bliskich klientek, słuchaniu ich narzekań, że w internecie nie ma nic konkretnego, że jest jeden wielki bałagan, masa niekompetentnych porad i informacji. Mówiły, że gdyby nie nasza wcześniejsza współpraca nad określeniem typu urody, sylwetki i stylu, to by utonęły w morzu niekończących się opcji. 

Postanowiłysmy same zbadać rynek i na własnej skórze przekonałyśmy się jak nierzetelne informacje są podane na ogólnodostępnych portalach. Majac za soba wizerunkowe kursy w Polsce i za granicą, jestesmy pewnie, że przygotujemy Cię tego wyjątkowego dnia na najwyższym poziomie.

Chcemy, abyś po współpracy z nami miała absolutną jasność, jakiej sukni ślubnej szukasz. To jest Twój szczególny dzień! Chcemy, abyś czuła się wyjątkowa i abyś była pewna, że wyglądasz zjawiskowo. Sprawimy, że będziesz wyglądać tak, jak Ci się nawet nie śniło. 

suknia ślubna o długości midi z koronką

Poniżej znajduje się nasza oferta w trzech kategoriach cenowych w zależności od zakresu usług.

BASIC 300zł

Na podstawie nadesłanych przez Ciebie zdjęć sylwetki oraz twarzy w świetle dziennym:

  • wybierzemy dla Ciebie odpowiedni odcień sukni, dopasowany do Twojej karnacji. 
  • dostaniesz wytyczne, czy dodatki/biżuteria powinny być w złocie czy srebrze. 
  • otrzymasz wybrane przez nas fasony sukien wraz z długością odpowiednią dla Twojej sylwetki oraz ze szczegółowym dopasowaniem elementów góry (dekolt/rękawy lub ich brak) i elementów dołu sukni.

PREMIUM 800zł

W tej usłudze oprócz elementów usługi basic, dodatkowo pomożemy Ci:

  • dopasować suknie i dodatki do Twojej indywidualnej budowy ciała (nie tylko typ sylwetki, ale weźmiemy pod lupę całe ciało (m.in.  biust,nogi,szyja, twarz).

Usługa ta zawiera indywidualne dopasowanie dodatków ślubnych (welon/biżuteria/buty/bukiet) pod względem koloru, geometrii, dopasowania ich do Twojej budowy ciała, twarzy, stylu i sukni.

VIP 1500zł

Realizowana na miejscu w Warszawie lub online. 

W tej usłudze oprócz elementów usługi premium zawiera się 1 dzień zakupów sukni ze stylistka na podstawie wcześniej już ustalonych kryteriów w wersji usługi premium.

W przypadku zakupów online – wysyłamy ok 10 propozycji wybranych dla Ciebie sukien z przykładowymi dodatkami.

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas maila na adres kontakt@dressthesuccess.pl

koronkowa kreacja ślubna bez ramion