„Level Up” można przetłumaczyć na język polski jako „podniesie standardu”. W tej sekcji znajdziesz materiały do pobrania, które umożliwią Ci wzniesienie na wyższy poziom garderoby, kobiecości i… życia.

„Level Up”: podnieś wewnętrzne standardy i stań się kobietą boginią, promieniującą wewnętrznym blaskiem, elegancją i klasą.

Wiemy, że każda kobieta dochodzi w swoim życiu do momentu, kiedy to co stare musi „odejść”. Życie, które wiodłyśmy nie jest już takim, z jakim się utożsamiamy. Zmieniamy się!

W tych przełomowych momentach wiemy, że to co było jest już historią, ale nie za bardzo wiemy, czym będzie to nowe.

W tej sekcji chcemy przekazać Ci wiedzę na temat tego, jak wznosić elementy garderoby i wewnętrzne standardy na wyższy poziom. Mamy nadzieję, że jesteś na etapie, kiedy Twoja szafa i wizerunek są już uporządkowane, a Ty szukasz czegoś więcej. Jeśli nie, to zachęcamy Cię do powrotu do sekcji porządkowania garderoby i analizy stylów, bądź do indywidualnej pracy z nami w celu ustalenia Twojego typu urody, sylwetki i stylu. Link do naszych usług znajdziesz TUTAJ (klik).

Ale jeśli chcesz zacząć podwyższanie standardów już teraz – to świetnie!

Jak profesjonalnie łączyć kolory

Maksymalnie skondensowana wiedza, bez owijania w bawełnę, abyś po kilku minutach lektury mogła otworzyć szafę i odnosić natychmiastowy efekt!

Omawiamy w nim główne zasady łączenia kolorów stosowane przez kreatywny świat malarzy, grafików i oczywiście stylistów ubioru. Wszystko poparte autentycznymi stylizacjami, z których od razu możesz czerpać inspiracje na podstawie tego, co już masz w swojej szafie!

Liczba stron: 12

Liczba zdjęć: 22

Cena: 9,90zł

Źródło zdjęć: Pinterest.com

_______________________________________________________

Zainteresowała Cię nasza oferta? Napisz do nas:KONTAKT

Dołącz do nas na Fan Page