W naszej Akademii znajdziesz materiały do pobrania, które umożliwią Ci zgłębienie wybranego stylu, uporządkowanie garderoby, a także podniesienie jakości Twojej szafy na wyższy poziom.

Czasem wystarczy samodzielne zgłębienie wiadomości na dany temat, aby ruszyć z miejsca ze swoim wizerunkiem. Opracowałyśmy materiały w kilku kategoriach i uporządkowałyśmy go zgodnie z tym, jaką drogę warto przejść, aby lepiej czuć się patrząc w lustro.

Sprawdź poniżej, który z materiałów jest dla Ciebie!

Przewodniki po stylach

To kompletne opracowania wybranego stylu, dzięki któremu dany kierunek w modzie nie będzie miał przed Tobą tajemnic! W przewodnikach po stylach omawiamy główne założenia danego stylu, a następnie pokazujemy konkretne elementy garderoby. Wszystko poparte aktualnymi stylizacjami, z których możesz czerpać inspiracje!

LINK do sekcji Przewodniki po stylach (klik)

Porządkowanie garderoby

W tej sekcji znajdziesz materiały, dzięki którym z łatwością przejdziesz proces porządkowania garderoby. Zobaczysz, czym różni się zwyczajne sprzątnięcie (które w dłuższej perspektywie nie wnosi większej różnicy do Twojego życia) od przejścia procesu „odgracania” który wymaga odpowedzi na wiele osobistych pytań, skłaniających do refleksji, jak: kim jestem i jak chcę się obecnie prezentować światu

LINK do sekcji Porządkowanie garderoby (klik)

Dress Code

W tej sekcji znajdziesz materiały, które pomogą Ci dostosować swój strój do odpowiedniej okazji.

LINK do sekcji Dress Code (klik)

Level Up Your Life

Level Up Your Life to zestaw materiałów, które umożliwią Ci wzniesienie nie tylko swojej szafy, ale i stylu życia na wyższy i bardziej elegancki poziom. To materiały dla świadomych kobiet, które wiedzą kim są, jak chcą się prezentować światu, ale brakuje im pewności, jak skutecznie wcielić w życie swoją wizję.

LINK do sekcji Level Up Your Life