W naszej Akademii znajdziesz materiały do pobrania, które umożliwią Ci zgłębienie wybranego stylu, uporządkowanie garderoby, a także podniesienie jakości Twojej szafy na wyższy poziom.

Czasem wystarczy samodzielne zgłębienie wiadomości na dany temat, aby ruszyć z miejsca ze swoim wizerunkiem. Opracowałyśmy materiały w kilku kategoriach i uporządkowałyśmy go zgodnie z tym, jaką drogę warto przejść, aby lepiej czuć się patrząc w lustro.

Sprawdź poniżej, który z materiałów jest dla Ciebie!

UWAGA: Bezpieczeństwo płatności za materiały gwarantowane przez system Przelewy24!

DARMOWY mini eBook: Odkryj swoją szafę na nowo! Jak w 5 krokach stworzyć stylizacje z efektem “wow”!

W ciągu tych kilku lat, kiedy odwiedzamy klientki w ich domach, wciąż powtarza się jeden schemat. Pomimo szaf wypełnionych po brzegi, nasze klientki miały wrażenie, że nie mają się w co ubrać.

Nasze klientki są w szoku, że z ubrań które już mają, tworzymy stylizacje godne Instagrama. To jest dla nas niesamowicie radosny moment, kiedy przeżywają moment „wow”! Kiedy wreszcie czują się piękne!

Przekonasz się, że Ty też możesz wyglądać zachwycająco zestawiając ubrania z własnej szafy!

Cena: DARMOWY

Jak uporządkować garderobę. Gotowa lista zadań!

Uporządkowana garderoba to szczęśliwa kobieta! Mówimy to z całą odpowiedzialnością. Jeśli do tej pory odkładałaś porządki w szafie, najwyższa pora, by zebrać się w sobie i wykształcić dobre nawyki.

Pokażemy Ci kroki, które warto przejść, aby gruntownie uporządkować garderobę. Raz a porządnie!

Cena: 9,90zł

5 Kroków do uporządkowanej garderoby!

Zapewne zdarzyło Ci się otworzyć szafę z ubraniami i stwierdzić z nutką rozczarowania w głosie, że nie masz się w co ubrać. Ubraniowe zakupy robisz regularnie,  garderoba pęka w szwach, lecz nadal masz problem ze skompletowaniem zestawu do pracy, czy na co dzień?

W tym bogatym poradniku pokażemy Ci 5 kroków do zbudowania upragnionej garderoby!

Cena: 69 zł

Przewodnik po stylu paryskim

Wykup dostęp do Przewodnika po stylu paryskim, aby w pełni opanować ten styl i samodzielnie tworzyć udane stylizacje!

Omawiamy w nim na przykładach główne założenia stylu oraz pokazujemy konkretne elementy garderoby.

Wszystko poparte autentycznymi stylizacjami, z których możesz czerpać inspiracje!

Cena: 19,90zł

Jak przygotować się do spotkania biznesowego… żeby osiągnąć swój cel!

Oddajemy w twoje ręce niniejszy eBook, ponieważ bardzo nam zależy, aby kobiety odnosiły swoje osobiste cele.

Postanowiłyśmy połączyć siły i puścić w świat kompleksowy poradnik, jak przygotować się do spotkania biznesowego, dbając o każdy szczegół. Zarówno wizerunkowy, jak i psychologiczny.

Poradnik rozpoczyna się od rad dotyczących stylu, a kończy na przygotowaniu mentalnym, nastawieniu psychicznym. Nie tylko podczas rozmowy biznesowej, lecz podczas codziennych interakcji zawodowych.

Mamy nadzieję, że pomoże Ci on stawiać kroki pewnie w biznesowym świecie!

Cena: 39 zł

Jak profesjonalnie łączyć kolory

Maksymalnie skondensowana wiedza, bez owijania w bawełnę, abyś po kilku minutach lektury mogła otworzyć szafę i odnosić natychmiastowy efekt!

Omawiamy w nim główne zasady łączenia kolorów stosowane przez kreatywny świat malarzy, grafików i oczywiście stylistów ubioru. Wszystko poparte autentycznymi stylizacjami, z których od razu możesz czerpać inspiracje na podstawie tego, co już masz w swojej szafie!

 

Cena: 9,90zł

Jak dobrze wyglądać pracując w domu

Jedni mówią, że praca z domu to błogosławieństwo. Drudzy są zdania, że jest najgorszym, co może się człowiekowi przytrafić. Niezależnie jednak od tego, czy praca zdalna tzw. home office jest koniecznością, czy świadomym wyborem, wymaga ustalenia konkretnego  planu działania.

Pamiętaj o kilku podstawowych zasadach, które wpływają na Twoją efektywność i ogólne samopoczucie. O co powinnaś zadbać, podejmując pracę z domu? Przeczytaj koniecznie nasz poradnik!

Cena: 19,90 zł