Cześć, tu Kasia i Agnieszka!

Bardzo nam miło, że chcesz się czegoś o nas dowiedzieć. Jesteśmy profesjonalnymi doradcami wizerunku. Pomagamy aktywnym kobietom, takim jak TY, stworzyć profesjonalny, ale autentyczny wizerunek. Pracujemy nad tym, aby wygląd stał się wizytówką wspierającą Ciebie w osiąganiu Twoich celów. Chcemy nauczyć Cię budowania garderoby, w zgodzie z Twoją urodą, sylwetką i stylem życia.

Na stronie Dress The Success znajdziesz porady dotyczące stylu, łączenia kolorów, dresscodu. Bardzo nam zależy na edukowaniu kobiet w kwestiach ubioru, aby dokonywały świadomych wyborów podczas zakupów.

Możesz skorzystać z naszej usługi internetowej analizy kolorystycznej oraz sylwetki. Zachęcamy Cię także do obejrzenia naszej oferty w sklepie, gdzie dokonałyśmy autorskiej selekcji wzorów, które uwielbiamy.

Chcesz się o nas dowiedzieć więcej, czytaj dalej…

Agnieszka

Wierzy, że kobiety powinny dbać o siebie i być niezależne finansowo. Uwielbia słowa Oskara Wilde’a „You can never be overdressed or overeducated” („Nigdy nie możesz być za dobrze ubrany ani za bardzo wyedukowany”)

Namiętnie czyta Forbes, ale za nowym wydaniem Vogue gotowa jest przejechać pół świata!

Zafascynowana modą. Jednak nie podąża ślepo za trendami. Dobrą jakość wyczuje swoim nosem z kilometra. Lubuje się w prostych, ale szlachetnych formach.

Jest przekonana, że nic nie zdobi kobiety bardziej niż dobra fryzura, szczery uśmiech i zadbane dłonie.

Ma słabość do szpilek i ołówkowych spódnic. Ale po pracy zobaczysz ją w stylu glamrock. Chcesz wiedzieć, co jest na topie? Pytaj Agi!

Kasia

Zafascynowana minimalistyczną ideą „mniej znaczy więcej”, propagatorka idei garderoby kapsułowej (czyli szafy złożonej z małej liczby ubrań tworzących wiele kombinacji). Jej pasja do tworzenia spójnej, małej szafy została opisana na łamach miesięcznika Claudia.

Wierzy w analizę kolorystyczną i namawia do niej każdego!

Stara się przekonywać kobiety, aby poznawały siebie, swoje potrzeby i żyły autentycznie. Autentyczność według Kasi przejawia się również w tym, jak wyglądamy.

Uwielbia dresscode i klasykę. Po pracy zobaczysz ją czasem w stylu hippie z rozwianymi włosami. Do mody podchodzi z rezerwą! Zawsze podkreśla, aby nie podążać ślepo za trendami, ale wybierać z nich to, co pasuje do osoby.

Uwielbia wietrzenie szaf i robienie miejsca dla nowych możliwości. Zachęca kobiety do pozbywania się wszystkiego co zniszczone, niedopasowane, niezgodne z typem urody.

Wierzy, że każda kobieta powinna być dla siebie wsparciem i najlepszą przyjaciółką.

W czym możemy Ci pomóc?

Przegląd Twojej szafy i odświeżenie wizerunku

Możemy dokonać przeglądu Twojej szafy podczas indywidualnych konsultacji. Pozbędziesz się ubrań w złych kolorach, fasonach, zniszczonych i takich, których nigdy nie powinnaś na siebie założyć.

A wszystko po to, abyś prezentowała się olśniewająco!

Kobieta, która jest pewna, że wygląda dobrze, błyszczy! Chcesz poczuć się piękna? Zamów przegląd szafy u nas TUTAJ.

Warsztaty dla kobiet

Opracowałyśmy program warsztatów, podczas których pomożemy Ci lepiej dobierać kolory i fasony oraz pod naszym okiem sama zbudujesz całkiem nowe zestawy ze swoich własnych ubrań.

Powiadomimy Ciebie o kolejnej edycji, zapisz się na listę oczekujących TUTAJ.

Sklep internetowy z ubraniami dla kobiet aktywnych zawodowo

Marzyłyśmy o tym, aby pomóc zabieganym kobietom w wyborze ubrań do pracy w których będą wyglądać kobieco, profesjonalnie i zachwycająco!

Spełniłyśmy nasze marzenie. Tak powstał sklep dressthesuccess.com

Zapraszamy!